A441P-DN50/40 Sifon dřezový s nerezovou mřížkou DN70 a přípojkou Alcaplast
Kód: A441P-DN50/40
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>2 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Normy
ČSN EN 274
Celní kód
Technické parametry
Zápachová uzávěra
53 mm
Průtok
44 l/min
Tepelný atest
95 ˚C
Přípojka na hadici
17 – 23 mm
Vlastnosti
Vývod odpadu připraven pro napojení odpadní trubky Ø50 nebo Ø40 mm
S přípojkou pro pračku nebo myčku nádobí
Materiál: polypropylen
Logistické informace
Množství (balení)
20 ks
Množství (paleta)
560 ks
Rozměr (kus)
280×90×160 mm
Rozměr (balení)
590×240×390 mm