Sprchové boxy

Sprchové boxy jsou báječným praktickým řešením všude tam, kde se sprchový kout z jakéhokoli důvodu nemůže zřídit. V naší nabídce naleznete sprchové boxy čtvercové i čtvrtkruhové s bohatým vybavením, které obsahuje vodovodní baterii, ruční sprchu, poličku, háček na ručník, madla, vaničku, sifon a také záda sprchového boxu. Jednoduše kompletní sprchový box a za skvělou cenu. Při výběru využijte našich filtrů či možnosti seřazení produktů dle oblíbenosti nebo ceny.

Abyste vaši koupelnu dotáhli s výbavou k dokonalosti, prohlédněte si také naši nabídku koupelnových doplňků, jistě si vyberete. Minimalistického vzhledu koupelny docílíte použitím sprchových dveří.

Sprchové boxy představují velmi oblíbené řešení při renovacích koupelen. V bytových domech, na chatách a všude tam, kde není možnost provést řádnou izolaci stěn, je sprchový kout záchranou a navíc velmi elegantním řešením jak provést rekonstrukci nebo výstavbu bez dodatečných nákladů.

Výhoda spočívá v kompaktním propojení zadních stěn boxu, dveří, vaničky, případně i stříšky do jednoho celku. Nevznikají tak problémy s vlhnutím zdí nebo zatékáním do nežádoucích míst.